09382975618

 

09382975618

 
جستجو
خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2021"  از "بهمن"

چرا نصب جک ضرورت دارد؟

نصب جک پارکینگی بر روی درب های پارکینگ ضرورت دارد , علاوه بر اینکه باعث امنیت بیشتر پارکنیگ خواهد شد باعث کاهش دزدی اتومبیل توسط سارقان می شود. در این مقاله از سایت "تسنیم بی ام سی" به بررسی کامل دلایل اهمیت و نقش جک پارکینگی می پردازیم. با ما همراه باشید.

چرا نصب جک ضرورت دارد؟
قطعات و اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگی

در این مقاله از سایت تسنیم بی ام سی به بررسی تک تک قطعات و اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگی می پردازیم. برای شناخت کامل چگونگی کارکردن جک پارکینگی و چگونگی وجود کیفیت در آن لازم است که قطعات آن را بشناسید که ما به شما کمک خواهیم کرد. همراه ما باشید. و نظرات , سئوالات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

قطعات و اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگی
مزایای استفاده از جک پارکینگی

درب های قدیمی و سنتی اط لحاظ امنیت بسیار ضعیف می باشند به طوری که می بینیم که سارقان به راحتی می توانند درب های پارکینگی قدیمی را باز کنند. امروزه برای امنیت بیشتر از درب های جک دار ریموتی استفاده می شود. جک پارکینگی علاوه بر امنیت بیشتر باعث راحتی کار شما می باشد. چراکه مثلا در زمستان, هوای برفی - بارانی - سرد و ... دیگر نیاز نیست از ماشین و وسیله نقلیه خود خارج شوید.

مزایای استفاده از جک پارکینگی
دوربین مدار بسته ضد آب

دوربین های مداربسته ای که در فضای بیرون محل کار یا خانه و ... نصب می شوند در معرض تغییرات آب و هوایی مانند باران , برف و... قرار دارند. معمولا توصیه می شود برای فضای بیرون از دوربین های ضد آب استفاده کنید که در تغییرات آب و هوایی دوربین خراب نشود و از کار نیفتد. اصطلاح ضد آب به صورت کلی معنایی بسیار گسترده دارد. این اصطلاح میتواند در مورد طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار گیرد. در این مقاله به بررسی همه چیز درباره دوربین های مداربسته می پردازیم . با ما همراه باشید.

دوربین مدار بسته ضد آب
درب اتوماتیک کرو

درب اتوماتیک کرو, درب هایی دوبل هستند که معمولا برای محیط هایی که توجه بسیاری به معماری و ظاهر شیک دارند, نصب میگردد. درب اتوماتیک کرو - Curved - درب هایی شیشه ای و بصورت گرد و نیم دایره هستند . با ما همراه باشید تا به طور کامل هرچیزی که درمورد درب های شیشه ای کرو میخواهید را بیاموزید.

درب اتوماتیک کرو
فروش انواع درب اتوماتیک

امروزه بیشتر درب های پارکینگ های اماکن عمومی، خصوصی و منزل ها دارای سیستم های اتوماتیک است. درب های اتوماتیک از مهم ترین و ضروری ترین بخش امنیت و زندگی جوامع امروز است. شما می توانید هرکدام از انوع درب های اتوماتیک که مد نظرتان است را از طریق سایت " تسنبم بی ام سی" خرید کنید. در ادامه با ما باشید .

فروش انواع درب اتوماتیک
تعمیر انواع درب اتوماتیک

گاهی ممکن است بر اثر اتفاقاتی , هر یک از قطعات انواع درب های اتوماتیک از کار بیفتند. در این زمان شما به رسیدگی هایی به درب های اتوماتیک نیاز دارید تا دوباره کار خود را از سر بگیرد. در این مقاله از سایت تخصصی " تسنیم بی ام سی" به بررسی چگونگی و قیمت تعمیر انواع درب های اتوماتیک می پردازیم. با ما همراه باشید.

تعمیر انواع درب اتوماتیک
درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی همانطور که از نام آن مشخص است, نوعی از درب مخصوص پارکینگ و کارگاه و ... می باشد که بصورت کشویی و روی یک ریل حرکت میکند. درب های ریلی اتوماتیک نسبت به درب های کرکره ای از امنیت و کارایی بیشتری برخوردار می باشند.

درب اتوماتیک ریلی
دوربین مداربسته چه مزایایی دارد؟

امروزه دوربین مدار بسته از ضروریات هر خانه و محیط کاری می باشد, وجود دوربین مداربسته در هر محیطی آن مکان را امن خواهد کرد و باعث می شود اگر فردی به فکر دزدی است؛ منصرف شده و یا حتی اگر دزدی ای صورت بگیرد؛ به راحتی با چک کردن فیلم و عکس دوربین مداربسته تان , دزد را شناسایی کرده و به پلیس مراجعه کنید تا وی را بیابند.

دوربین مداربسته چه مزایایی دارد؟
آشنایی با قفل برقی درب اتوماتیک

امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی, جهت افزایش رفاه و امنیت از قفل های برقی استفاده می شود. قفل برقی یکی از تجهیزاتی است که می توان به درب های پارکینگ - منزل - محل کار و ... اضافه کرد و امنیت محیط را بالا برد. در این مقاله از سایت "تسنیم بی ام سی" شما را با کارایی قفل های برقی, ویژگی , معایب و مزایای آنها آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با قفل برقی درب اتوماتیک
فیلترها
Sort
display